За 15-ти път в София бяха връчени наградите „Най-зелените компании в България“. Националният конкурс, организиран от b2b Media отличава компаниите в частния и публичен сектор, които в периода 2024-2025 година реализират зелени кампании, инициативи, инвестиции или програми за устойчиво развитие и самоинициират действия и каузи за по-здравословна среда.